Hołd dla Ani

O wyścigu

 

Pierwsza oficjalna edycja wydarzenia planowana jest na 24-26 września 2021 r. i będzie odbywała się cyklicznie co roku we wrześniu. Do wyboru są dwa dystanse: krótszy 360 km (Warszawa – Chodzież) oraz dłuższy 720 km (Warszawa – Chodzież – Warszawa). Start o godzinie 19.30 z parkingu przy supermarkecie Tesco na ulicy Połczyńskiej w Warszawie. Trasa ultramaratonu biegnie przez następujące miejscowości: Warszawa, Gąbin, Włocławek, Żnin, Margonin, Chodzież.

Przejazd będzie odbywał się w peletonie po 15 osób, z prędkością jazdy na poziomie 26-28 km/h. Planowane jest  wsparcie Policji na niemalże całej trasie ultramaratonu. Punkty kontrolne i bufety zlokalizowane będą w Gąbinie, Włocławku, Żninie i Margoninie. Na mecie (w Chodzieży lub Warszawie – w zależności od wybranego dystansu) każdy otrzyma pamiątkowy medal za udział w wydarzeniu.

Dla każdego uczestnika będzie zapewniony posiłek regeneracyjny oraz drobny upominek. Osoby, które wybiorą dystans 720 km – powrót do Warszawy planowany jest 25 września o godz. 19.30 z parkingu przy MOSiR w Chodzieży. Planowany jest jeden punkt kontrolny we Włocławku, w zaprzyjaźnionym sklepie Rowery Jamróz. Meta pod siedzibą firmy Navitel Polska, Aleja Krakowska 213 w Warszawie.

Aby wziąć udział w wydarzeniu konieczna jest rejestracja oraz wpłacenie wpisowego na rzecz Funduszu Pomocy Ofiarom Wypadków Kolarskich, który działa przy Fundacji Ukryte Marzenia

Dla dystansu 360 km – min. 250 zł 

Dla dystansu 720 km – min. 500 zł 

Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich, którzy chcą oddać hołd wspaniałej dziewczynie, która odeszła w tak młodym wieku. Zapraszamy również tych, dla których ważne jest bezpieczeństwo na polskich drogach, dla których rower to pasja i część życia.

„Hołd dla Ani” to pierwszy taki w Polsce charytatywny ultramaraton rowerowy upamiętniający zmarłą osobę. Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich, którzy chcą oddać hołd wspaniałej dziewczynie, która odeszła w tak młodym wieku. Zapraszamy również tych, dla których ważne jest bezpieczeństwo na polskich drogach, dla których rower to pasja i część życia.

O wyścigu

Nagrody

Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma za ukończenie wybranego dystansu odpowiednio medale 360 lub 720 km. 

Sponsor:

Firma NAVITEL® to dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej, oferujący nawigacje GPS, wideorejestratory, tablety oraz inne akcesoria.

navitel.com/pl

Made with ❤ by️ JCD.pl